درباره ما

شرکت تهران ستورز با ۵ دهه فعالیت در امر واردات، توزیع و پشتیبانی دستگاهها و کالاهای پزشکی، یکی از پیشگامان امر تجهیزات پزشکی در کشور می باشد. این شرکت هم اکنون با بیش از ۴ دهه همکاری با کمپانی Zimmer آمریکا (بزرگترین کمپانی حال حاضر ارتوپدی جهان)، با سابقه ترین نماینده این کمپانی می باشد.

کمبود بیش از یکصدو پنج هزار تخت بیمارستانی در کشور و لزوم بازسازی بیمارستان ها و مراکز درمانی فرسوده و ناکارآمد، مدیران شرکت تهران ستورز را به فکر وا داشت تا گام های جدی و موثری در راه تاسیس بخشی با نام “طراحی بیمارستان و مراکز درمانی” در زیر مجموعه این شرکت بر دارند . هدف از این کار تلاش برای از میان برداشتن فاصله سطح کیفی بیمارستان ها و مراکز درمانی با استانداردهای جهانی به منظور ایجاد یک محیط درمانی بیمارمحور با بهره گیری از جدیدترین فناوری های به روز جهانی می باشد.

شرکت تهران ستورز از سوی یک تیم کارشناسی متشکل از متخصصین در رشته های مختلف طراحی ساختمانی و خصوصیات ساختمانهای پزشکی و درمانی پشتیبانی می شود. آنها اطلاعات و دانش گسترده ای از استانداردهای بین المللی دارند.

این بخش از شرکت تهران ستورز زیر نظر مستقیم و با استفاده از تجربیات علمی و عملی جناب آقای دکتر افتخار کار میکند. آقای دکتر افتخار بیش از پنجاه سال از عمر خود را صرف کار در همه امور بیمارستانی، اعم از بیمارستان داری، بیمارستان سازی، کار عملی در بیمارستان ،تدریس دانشگاهی و مدیریت دانشگاهی کرده است . بنا بر این دانش مشکلات کاری در بیمارستان و طراحی بیمارستان برای هر چه کمتر کردن این مشکلات را یکجا دارد .

ضمنا ایشان بعلت علاقمندی به مطالعات در این زمینه ، بسیاری از استانداردهای بین المللی مثل ,JCI FGI , AIA ,ACI و امثالهم را هم از نظر طراحی ساختمانی بیمارستان و هم از نظر سازماندهی و مدیریت بیمارستان ، مورد نظر دارند . برای مثال و بطور نمونه قسمتی از فعالیتهای ایشان به مناسبت، می آید: ایشان از نظر علمی دارا ی درجه استادی کامل در رشته جراحی هستند Full Professor Of Surgery. ازنظر اداری پست های ریاست گروه های جراحی، مدیکال دایرکتور ، ریاست بیمارستان های مختلف، ریاست دانشکده پزشکی ، و معاونت دانشگاه را در سابقه خود ذخیره کرده اند.

و اما از نظر سوابق تجربی باید چند نمونه از ‌کارهای ایشان را بعنوان نمونه ذکر کرد :

 • تشکیل گروه پزشکی اهواز وطراحی تغییرات ساختمانی پلی کلینیک مربوطه.
 • طراحی تغییرات ساختمانی بیمارستان آپادانای اهواز و تبدیل کار بردی دو ویلای مجاور برای استفاده بیمارستانی .
 • طراحی وراه اندازی و مدیریت بیمارستان شیر و خورشید( سابق ) سابق اهواز .
 • تکمیل ،تجهیز ، راه اندازی و مدیریت بیمارستان گلستان( شهید چمران ) اهواز.
 • طراحی و راه اندازی چهار بخش جدید بیمارستان گلستان اهواز .
 • طراحی و راه اندازی کتابخانه بیمارستان گلستان اهواز.
 • طراحی تغییرات بخش انژیوگرافی قلب بیمارستان گلستان اهواز.
 • طراحی ، ساخت و راه اندازی بخش کبالت تراپی بیمارستان گلستان اهواز.
 • طراحی ، تغییر کاربری و مدیریت بیمارستان و پلی کلینیک فهیمی در ابو ظبی.
 • طراحی و تغییرات یک بخش از بیمارستان قلب رودنبرگ المان بطریقی که مورد دلخواه بیماران عرب نژاد باشد .
 • تغییرات کاربری، ایجاد بخش مدرن اندوسکپی ، راه اندازی و مدیریت آن در بیمارستان قدیمی النور ابوظبی .
 • تبدیل و تطبیق ساختمان ۲۰طبقه تجاری مسکونی برای انتقال بیمارستان قدیم النور ابوظبی.
 • طراحی بیمارستان جدید النور ابوظبی( شماره ۲ ) .
 • طراحی و مشاوره بیمارستان فیروزه ( نوبهار زندگی سالم ) مشهد .

گفتنی است که اقای دکتر افتخار تا بحال موفق شده است که دو بار برای بیمارستان النور ابوظبی گواهی استاندارد JCI با مهر طلایی بگیرد. مطالب فوق نشان می دهد که اقای دکتر افتخار دانش علمی و تجربه عملی بیمارستانی ، تجهیز Staffing و مدیریت بیمارستان را یکجا دارد. شرکت تهران ستورز مفتخر است که از همه تجربیات ایشان در زمینه های علمی و عملی استفاده بهینه را میکند.

تیم ما

 
دکتر بهداد حمیدیان

دکتر بهداد حمیدیان

 

آقای دکتر بهداد حمیدیان فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شیراز، مدیر عامل شرکت تهران ستورز و همچنین مدیر امور قراردادهای بخش طراحی بیمارستان و مراکز درمانی این شرکت میباشند.
دکتر افتخار

دکتر افتخار

مدیریت بخش طراحی بیمارستان و مراکز درمانی 

متخصص ریه، جراحی لاپاروسکوپی و استاد جراحی دانشگاه جندی شاپور 
 
 
مهندس فائزه احمدی

مهندس فائزه احمدی

مهندس معمار 

 
آقای مانی احمدی

آقای مانی احمدی

مسئول روابط عمومی 

 
 
 
خانم ویدا مبشری

خانم ویدا مبشری

مسئول روابط عمومی 

 
خانم آیدا بدلپور

خانم آیدا بدلپور

مسئول هماهنگی و برنامه ریزی